ART / Lithographs / Litograph 12343262
nr 1234 3262
LITOGRAPH
Kare Kaage. Signed, dated 74, PT. Subject: 20x15,
Kare Kaage. Signerad, daterad 74, PT. Motivet: 20x15
SEK 200
Monday February 11 2019
at 19:33:39
100 kr
150 kr